Brunatny płyn po operacji usunięcia tarczycy

23 maja miałam operacje usunięcia tarczycy wszystko przebiegło w porządku czułam się świetnie ,Po 4 dniach wizyta u chirurga (planowa)wycisnął z rany ze 250ml czegoś brunatnego i miało się nie powtórzyć i co mnie martwi to to że minęło 4 dni a mnie nad blizną znów się zebrało tego płynu znów .Rana jest zamknięta czysta bez żadnych niepokojących zmian.Czy to się wchłonie czy znów wyciskać ,Dren po operacji miałam założony 24 h.

Zapewne zbiera się chłonka z przeciętych naczyń limfatycznych. Po rekanalizacji naczyń zbieranie płynu ustąpi. Puki się zbiera trzeba cierpliwie punktować.