Bruzda nosowa po kuracji Izotekiem

Dzień dobry, Od sierpnia 2015 r jestem na kuracji Izotekiem. Brałam początkowo 20mg potem 30 mg, 40 mg. Teraz biorę 20 mg i za miesiąc kończę kuracje. Skóra nie łuszczyła się nawet przy wysokich dawkach. Skóra jest czysta bez zaskórników, pryszczy. Martwi mnie inny problem, wokół ust moja twarz wygląda staro, jakby pomarszczona, pogłębiła się znacznie bruzda nosowa. Czy to efekt uboczny izoteku, przesuszenia?Czy ten stan minie?Skóra zawsze była nawilżana. Jestem załamana.

Nie ma potrzeby się załamywać, wszystkie niepożądane skutki miną po zakończeniu kuracji. Potrwa to 1-3 miesiące, a w tym czasie można stosować kremy nawilżające.