Wrażliwość cery i podskórne krostki po leczeniu Izotekiem

Witam. 2 miesiące temu skończyłam 9-miesięczną kurację Izotekiem. Teraz moim problemem jest bardzo wrażliwa cera, dosyć tłuste czoło, na którym znajduje sie cos w rodzaju podskórnych, ale mało widocznych krostek. Co więcej czoło w niektórych miejsach jest suche i się łuszczy. To samo dotyczy miejsc pod oczami - są suche i podrażnione. Jaka jest odpowiednia pielęgnacja cery w takim przypadku? Czy powinnam stosować specjalistyczne maści po kuracji Izotekiem?

Aleksander Ropielewski

Powinna Pani stosować preparaty do skóry mieszanej. Tam gdzi eskóra jest sucha i wrażliwa nawilżające tam gdzie tłusta o większym dziąłaniu złuszczającym naskórek.