Budzenie nocne u 8-miesięcznego syna

Mam 8 miesięcznego syna, który budzi się w nocy co chwilę, dodam że od 6 miesięcy przesypiał całe noce - czasem budził się na jedzenie (jest karmiony mm) jak nie zjadł butli na noc. 3 dni temu miał gorączkę - zbijałam ją ale mały w dzień mało spał... po 20 minut a w nocy prawie wcale nie spał, dużo płakał, rano gorączka minęła i już nic się nie dzieję, a nadal śpi tak nie spokojnie. Na dodatek nie chce spać w łóżeczku tylko ciągle w wózku (od kąd się ciągle budzi). Ma 2 ząbki. Co mam robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Powinna Pani udać się z dzieckiem na wizytę do specjalisty pediatry.