Cała strefa transformacji widoczna, granica międzynabłonkowa pierwotna OSCJ

Badanie kolposkopowe: 20.09 mam 28 lat cała strefa tranformacji widoczna, granica miedzy nabłonkowa pierwotna OSCJ. Obserwowane zmiany płaski zbielony nabłonek po kwasie octowym AA, nabłonek jodnegatywny (1 niewielki obszar). Cytologia odebrana 19.09 obecnosc komórek ASC zmiany środnabłonkowe CIN II i CIN III Ponadto cechy infekcji HPV. Proszę o pomoc, wizytę konsultacyjną mam na najbliższy wtorek.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne dalsze postępowanie diagnostyczne. proszę konieczni eudac sie do lekarza ginekologa