Całkowicie zamknięte przez naciek nowotworowy oskrzela

witam, u mojego taty wykryto raka pluc-cyt. wypis ze szpitala-oskrzele gornoplatowe lewe:oskrzela do segmentow 1/2 oraz 3 calkowicie zamkniete przez naciek nowotworowy ktory przechodzi czesciowo obturujac oskrzele do jezyczka. zaawansowany naciek lewej tetnicy plucnej. zachowany kanal przeplywu tetnic szerokosci 2mm.nastepowa nieodma. rak niedrobnokomorkowy. ktos mi moze powiedziec co to oznacza, jakie rokowania?tata ma 73 lata, przerzutow nie ma.

Witam , wynik wskazuje na bbb.zaawansowany proces nowotworowy! Rokowania są bbb.poważne!!! Szczegóły proszę omówić z lekarzem prowadzącym! z.żurawski