Dlaczego jest zapis, że nie stwierdzono utkania nowotworowego?

Proszę o pomoc w interpretacji wyniku mojego 77 letniego taty: 1. Rak gruczołowy stercza (IHC:AMACR , CK HMW-) wskaźnik Glesrsona 6(3 3). Naciek raka zajmujeok. 10% powierzchni bioptatów o łącznej dł. 6 cm( obecny w 2 z 4 bioptatów) 2. Bioptaty stercza bez utkania nowotworowego PSA 18 Moje pytanie: skoro w pierwszym punkcie mowa o raku stercza, dlaczego w pkt 2 jest zapis że nie stwierdzono utkania nowotworowego? Jsk odnieść ten wynik w przeniesieniu na klasyfikację TNM (chodzi o ubezpieczenie)

Witam , opisy dotyczą wyników badania różnych materiałów pobranych z różnych okolic prostaty- nowotwór nie musi być znajdowany w każdej części materiału z biopsji!!! Szczegóły dotyczące ubezpieczenia proszę omawiać z lekarzem prowadzącym! z.żurawski