Calmapherol s.c stosowany na naczyniaka u niemowlaka

Witam mój 7 miesięczny synek ma naczyniaka na nóżce pojawił mu się gdy miał 1,5 miesiąca,jest to naczyniak jamisty który jest twardy i mu się powiększa, pediatra skierowała nas z tym naczyniakiem do dermatologa a pani dermatolog kazała stosować nam krem Calmapherol s.c czy po tym kremie ten naczyniak się wchłonie?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić jak lek podziała na organizm. Proponowałbym udać się z dzieckiem do lekarza chirurga dziecięcego. W Łodzi w Szpitalu przy ul. Spornej lekarze zajmują się tego typu zmianami naczyniowymi - Oddział Chirurgii Dziecięcej.