Carcinoma ductale infiltrans mammae

Moje rozpoznanie histopatologiczne to:Carcinoma ductale infiltrans mammae.Bloom (2+2+1) Bad.immunopatomor nr:9518, 9519 Estr-dodatni (+++) w ok.100% kom.now. Prog dodatni(+++)w ok.100% kom.now.Her-2-(2+) wynik graniczny.Rozpoznanie rak piersi lewej pT2 No Mo,prosze o przetlumaczenie.

Witam , przetlumaczenie doslowne słowo po slowie niewiele zmieniloby w Pani świadomości , dlatego tego nie zrobię. Najwazniejsze , pT2NoMo tzn. guzek ma pewnie ok. 2 cm (nie dlatego , że T2 !) , nie ma przerzutów do węzłów chłonnych oraz przerzutów odległych. Wszystko to plus inne cechy opisane w tym badaniu wskazują , że ma Pani duże szanse na pokonanie choroby lecząc się u specjalistów! Powodzenia! zż