Wynik biopsji i Carcinoma ductale infiltrans

Witam ;proszę wytłumaczyć mi wynik biopsji : BGI,okolica: sutek lewy guzek wynik badania ; Carcinoma ductale infiltrans -AB [M-8500/3] A-beżowy do 1,4cm B-beżowy do 1,5cm ponadto wynik z węzła chłonnego PCI rozpoznanie: Cellulae suspectae dziękuje za informacje
ponad rok temu

Biopsja gruboigłowa sutek lewy (z guza) - Rak przewodowy naciekający (AB [M-8500/3] - to numeracja kolejnego badania zależna od pracowni histopatologicznej). Wynik z węzła chłonnego BCI (biopsja cienkoigłowa) - rozpoznanie: Komórki podejrzane (podejrzenie przerzutu raka do tego węzła chłonnego). Guz jest rakiem prawdopodobnie już z przerzutami do węzłów chłonnych. W tej sprawie, z tym wynikiem pilnie trzeba skonsultować się z onkologiem lub chirurgiem.