Carcinoma invasivum mammae

Proszę o pomoc w interpretacji wyników i jakie są rokowania? Rozpoznanie:Carcinoma invasivum mammae. 1.Estrogen Receptor (ER) ( ) 2.Progesteron Receptor (PgR) ( ) 3.HER2 Protein (-) 4.E-cadherin ( ) 5.Ki-67 ( ) 15-20% ogniskowo Usg wykazało , że w piersi prawej na g.10 obwodowo hipoechogeniczny guz o wym.23x18x19mm, o nieostrych zarysach, z odczynem desmoplastycznym na obwodzie, z patologicznym przepływem- zmiana złośliwa.Powiększone ww.chłonne, dwa największe o wym.32x19mm i 14x8mm. BIRADS 5

JEST TO OBRAZ JEDNEGO Z PODTYPÓW RAKA PIERSI, Z WIELKOŚCI SĄDĄC NIE JEST TO ZMIANA WCZESNA, WYMAGA PILNEGO LECZENIA SKOJARZONEGO, W SEKWENCJI DO USTALENIA PRZEZ LEKARZA LECŻACGO, CZY NAJPIERW OPERACJA A PÓŻNIEJ CHEMIOTERAPIA, CZY ODWROTNIE. Z PEWNOŚCIĄ LECZENIE TZREBA ROZPOCZĄĆ PREDKO