Carcinoma lobulare metastaticum

Co Pan sądzi o Wyniku CARCINOMA LOBULARE METASTATICUM CK ( ) Receptor estrogenowy ( ) Allred 3 5 Receptor progesteronowy ( ) Allred 1 3 HER-2 NEGATYWNY(0) Ki67>20% jakie są rokowania

Nie wiem nic o Pani chorobie , jej stopniu zaawansowania klinicznego i prowadzonym dotychczas leczeniu - nie mogę więc powiedzieć nic konkretnego poza tym , że napisano rozpoznanie - rak przerzutowy. Nie wiem co było badane i dlaczego! Proszę pytać onkologa prowadzącego , zż