Carcinoma planoepith akeratodes G2

Witam, moja mamusia 1,5roku temu miała wyciętą pierś, nowotwór sklasyfikowany jako Istopień, guz i pierś usunięta. Kilka tyg temu złapała zapalenie gardła, chrypka okazało się że nowotwór krtani. Dostała wypis ze szpitala(poznań) wyszła z rurką ułatwiającą oddychanie, wszystko w trybie pilnym-wyniki:Carcinoma planoepith. akeratodes G2. Proszę o pomoc czy to znaczy , że mama ma przerzut ? gdzie szukać pomocy chcę mame dać pod dobre oko specjalisty. Choćby prywatnie , błagam o pomoc!!

Trudno mowic o zaawansowaniu i dalszym leczeniu bez znajomości szczegółów, ale ośrodek w Poznaniu jest osrodkiem wiodacym i trudno szukać lepszego miejsca