Centralnie w płacie prawym widoczna lita zmiana o obniżonym echu

Witam wykryto u mnie w 03,04,2014 guza centralnie w placie prawym widoczna lita zmiana o obniżonym echu 18x9mm wezły niepowiekszone biopsia ok .badania tsh i inne hormony ok zadnych tabletek dziś poszlam na usg i wizyte a tu 29x17 gruczolak dobrze odgraniczona wezly niepowiekszone biopisi powtornej mam nie robic, dostałam skierowanie na operacje .Zaczynam się bac ze to rak a operacjia dopiero w listopadzie nie mam również tutaj opisanego cisnien?czy mam konsultować to czy poddac się operacji?

Piotr Pilarski

Sugeruję poddać się operacji. Jest ona zalecona z powodu powiększania się zmiany która budzi niepokój.

Pozdrawiam.