Centralnie w płacie prawym widoczna lita zmiana o obniżonym echu
Witam wykryto u mnie w 03,04,2014 guza centralnie w placie prawym widoczna lita zmiana o obniżonym echu 18x9mm wezły niepowiekszone biopsia ok .badania tsh i inne hormony ok zadnych tabletek dziś poszlam na usg i wizyte a tu 29x17 gruczolak dobrze odgraniczona wezly niepowiekszone biopisi powtornej mam nie robic, dostałam skierowanie na operacje .Zaczynam się bac ze to rak a operacjia dopiero w listopadzie nie mam również tutaj opisanego cisnien?czy mam konsultować to czy poddac się operacji?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Sugeruję poddać się operacji. Jest ona zalecona z powodu powiększania się zmiany która budzi niepokój.
Pozdrawiam.