Cesarskie cięcie a długa miesiączka

Witam , mam  mam 20 lat . w lutym minie 3 lata od porodu przez cesarkie ciecie poniewaz nie mialam rozwarcia . od miesiaca wyczuwam guzek na koncu blizny po cc po lewej stronie pod brzuchem wielkosci centymetr na centymetr jest dosc twardy do tego miewam bole od czasu do czasu w dole kregoslupa jak przy okresie , a moj ostatni okres trwal dwa tygodnie (przez ostatni tydzien lekkie plamienie ) bardzo sie martwie nie wiem co to jest i dlaczego .Z gory bardzo dziekuje .

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być endometrioza. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.