Chęć założenia wkładki domacicznej

Dzien dobry. Chciałabym założyć sobie wkładkę domaciczna ale nie wiem jaką i mam jakies obawy z tym związane, czy słusznie? Prosze mnie przekonac ze jest to skuteczna metoda anty i ze nie powinnam miec watpliwosci. Czy jak zle sie czuje po tabletkach hormonalnych to tak samo bede sie czuła przy składce np. Levosert? Z góry dziękuję dziękuję odpowiedz

Lekarz jedynie przedstawi korzyści oraz możliwe efekty uboczne danej metody