Chłopak miał wytrysk na mnie - czy mogłam zajść w ciążę?

Mianowicie dziś będąc z moim chłopakiem sam na sam w domu, postanowiliśmy zacząć kolejny etap w naszym związku. Były pieszczoty i jedynie pieszczoty. Na sam koniec jak już się ubieraliśmy, podbiegł do mnie, odchylił mi majtki i się „spuścił”, byłam przerażona, od razu pobiegłam do łazienki, przebrać się i umyć.
Dodam, że jestem dziewicą, mam 18 lat i kilka dni temu skończył mi się okres. Jest taka możliwość, abym zaszła w ciążę? Szukałam już wszędzie, pół dnia siedziałam i szukałam jakichś informacji, ale żadne sytuacje opisywane przez innych użytkowników nawet w najmniejszym stopniu nie przypominały mojej. Martwię się bardzo.

Czy mogłabym dostać w miarę możliwości szybką odpowiedź?

Witam serdecznie,
trudno określić, czy doszło do przeniesienia spermy do Pani dróg rodnych. Ryzyko ciąży zależy również od tego, czy była Pani podczas dni płodnych. Nie podała Pani, który był to dzień cyklu, ile trwają cykle i czy są regularne.
Proponuję po około 2 tygodniach od tego incydentu wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam