Czy mogłam zajść w ciążę? - proszę o pomoc

Strasznie się boję, że jestem w ciąży. Kochałam się z moim chłopakiem i spuścił mi się do buzi, chwilę po tym wsadził znów penisa do pochwy. Jestem w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
W tej sytuacji mogło dojść do przeniesienia plemników do Pani dróg rodnych, a co za tym idzie jest możliwość, że zaszła Pani w ciążę.
Po 10-14 dniach od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam