Petting bez wytrysku: czy możliwa jest ciąża?

Nie kochałam się ze swoim chłopakiem, lecz leżeliśmy koło siebie nago, przytulając się, całując, masturbując. Mój chłopak nie miał jednak wytrysku. Czy przez to mogę być w ciąży? Okres powinnnam dostać 6 marca i już jest trzeci dzień, jak go nie mam. Bardzo się boję. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie.
Śluz, który się wydziela podczas pobudzenia seksualnego u mężczyzny to preejakulat. Zawiera on plemniki. Jeżli doszło do przeniesienia preejakulatu do Pani dróg rodnych istnieje możliwośc zajścia w ciążę. Wówczas należy wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam.