Choroba węzła zatokowego a plamy pod oczami

Witam , mam chorobę węzła zatokowego , ale od jakiegoś czasu jak trenuje tenis stołowy w trakcie gry pod oczami wyskakują mi czerwone plamy i bardzo pieka aż szczypia jak pot leci na nie , czy choroba węzła zatokowego może miec powiązanie z tymi plamami pod oczami ,plamy za każdym razem maja taki sam kształt , trenuje często , a kardiolog umówiony dopiero na listopad

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.