Chroniczne zmęczenie, brak energii przy PCOS i wysokim testosteronie

Od kilku miesięcy jestem chronicznie zmęczona, nie mam energii, bardzo szybko się męczę, wysiłek zarówno fizyczny jak i intelektualny sprawia mi olbrzymi problem. Czy może to mieć związek z tym, że choruję na pcos i mam za wysoki testosteron i inne hormony nadnerczowe?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć związek z zaburzeniami hormonalnymi. Niemniej jednak nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.