Chroniczne zmęczenie oraz ciągłe biegunki

Witam serdecznie . Jestem za granica I zaczęłam czuć się bardzo złe Mam biegunki po prostu leci woda ze mnie ,chroniczne zmęczenie wręcz siły nie mam, ciśnienie mi spadło Przyjmowałam leki na tak zwana insulinoopornosc siofor 1000 dwa razy dziennie rano i wieczorem . Plus arkietis polówka

Renata GrzechociĹska

Proponuję wykonać morfologię krwi oraz poziom TSH, w przypadku przylegających się biegunek badanie bakteriologiczne kału.