Co oznacza chroniczne zmęczenie i ospałość?

Witam. Jestem kobietą, mam 19 lat. Od dłuższego czasu bardzo źle się czuję, jestem chronicznie zmęczona, nie mam na nic siły, właściwie mogłabym tylko spać. Bolą mnie mięśnie. Drastycznie spadło mi libido. Przytyłam w ciągu w ostatnim czasie 6 kilo. U lekarza dostałam skierowania na cukier, cholesterol, morfologię i oczywiście tarczycę, to było pierwsze podejrzenie. Jednak wszystkie badania mam w normie.. czy mimo dobrego tsh może to być tarczyca? Nie wiem gdzie mam dalej szukać..

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki poziom ft3 i ft4 ? Konieczna dalsza diagnostyka. A jakieś jeszcze objawy? Choroby przewlekłe ? Leki na stałe ?