Chrupanie w szyi w 11. tygodniu ciąży

witam,jestem w 11 tyg ciazy. Jeszcze przed ciaza zauwazylam chrupanie w szyi. Na poczatku mialam wrazenie ze w dolnej czesci z tylu glowy czuje przelewanie sie wody, To minelo, Ale teraz niepokoi mnie ze to chrupanie,strzelanie (tak jak palce strzelaja w stawach) w szyi przy obrcaniu glowa i czasami podczas snu badz w ciagu dnia,czuje jak by mi prąd z tylu glowy przechodzil, Nie boli mnie to. Ale boje sie ze to moze byc cos powaznego,jakie badania mozna w ciazy przeprowadzic, Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po zbadaniu oceni,co może być przyczyną. Pozdrawiam