Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Chrypa po stosowaniu antybiotyku

Dzień dobry! We wtorek mój Tata był u lekarza i dostał antybiotyki o nazwie Lekoklar ponieważ miał problemy z gardłem i katarem. Wcześniej brał Cerutin i Acatar, ale niewiele pomagały. Dzisiaj jest już sobota, wziął w sumie 8 tabletek a mimo to nadal została chrypa. Katar i ból gardła zniknął. Czy to możliwe że po tylu dawkach ta chrypa nie zniknęła? Szukać przyczyn gdzie indziej? Czy zaczekać aż wybierze całe zalecone opakowanie? Tata ma 54 lata i jest palaczem.
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Badania w RZS

W przypadku podejrzenia reumatoidalnego zapalenia stawów należy poddać się szczegółowej diagnostyce. Profil reumatyczny to badania, które pozwalają zdiagnozować choroby reumatyczne. Na wszelkie pytanie odnoszące się do badań odpowiada dr n. med. Maria Rell-Bakalarska.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy