Ciągłe mdłości a brak stosunku

Witam, jakieś 6 tygodni temu bawiliśmy się troszkę, do niczego nie doszło nasze ręce szybko chodziły tu i tam, wiec zdecydowaliśmy się 48 godzin potem na tabletkę PO, zażyła ją, dostała okres, 6 tygodni później czyli teraz okres jej się spóźnia ma temperaturę 37 ciągłe mdłości, brak apetytu... i dziewczyna strasznie się stresuje, naprawdę ogromnie. Czy to jest możliwe że stres to wszystko wywołał?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Tabletka po stosunku ma wiele działań niepożądanych. Jednym z takich działań są przejściowe zaburzenia cyklu. Z tego właśnie może wynikać brak miesiączki. Również stres może być przyczyną opóźnienia okresu.
Pozdrawiam