Ciągłe nudności i omdlenia u 20-letniej kobiety

Kobieta,20lat. Od roku ciągle męczą mnie nudności i omdlenia. Najczęściej pojawiają się w nocy, w kościele lub po posiłku.Najczęściej jednak po kawie, mleku, alkoholu,słodyczach (ale nie zawsze). Wyniki krwi, moczu, EKG,USG w normie. Wykluczono cukrzycę, helicobacter, choroby serca. Dodam, że mam bardzo niskie ciśnienie 80/50, ale podobno "taka moja uroda". JEstem nerwową osobą, ale objawy występują nawet, gdy jestem spokojna i zrelaksowana. Ta choroba nie daje mi żyć!!!!!

Jeśli męczą Panią nudności może warto byłoby jeszcze zdiagnozować stan górnego odcinka przewodu pokarmowego przez wykonanie gastroskopii. O tym jednak musi zadecydować bezpośrednio lekarz prowadzący. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że objawy jakie Pani opisuje przy wartościach prawidłowych wszystkich badań mogą mieć tło psychogenne.