Silne nudności, kłucie pod żebrem, zgaga, ciągłe zmęczenie i potliwość a przewlekłe zapalenie trzustki
Proszę o pomoc. Leczono mnie na helicobacter i zapalenie błony śluzowej żołądka. Niby w gastroskopii wszystko już ok ale objawy są silne tj:silne nudności, kłócie pod lewym zebrem, czasami opasajacy ból, zgaga, . Stolce ok. Mam zrobić tomografię i enzymy wątroby i trzustki. Nie palę, wogóle nie piję alkoholu. Dodam, że towarzyszy mi ciągłe zmęczenie i potliwość. W rodzinie występuje niedoczynność tarczycy. Mam 175 cm, 62 kg. Od roku cierpię. Czy to może być przewlekłe zapalenie trzustki?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Objawy mogą wskazywać na zapalenie trzustki, było wykonywane usg? nie ma kamicy pęcherzyka/ przewodów żółciowych?
Pozdrawiam