Nudności bez żadnego bólu od roku
Witam, Od roku mam nudnosci bez zadnych boli, wymiotow. Zdarzaja sie one gora trzy razy w miesiacu i utrzymuja sie przez kilka dni. Rok temu mialam problemy z jelitem grubym(sluz, luzny zolty stolec, bol). Obecnie tutaj sie poprawilo. TK jamy brzusznej mialam w marcu-duzo gazow w jelicie wyszlo. Ostatnia morfologia z rozmazem -maj. Wszystko dobrze. Badanie na pasozyty - tez dobrze wyszlo. Nudnosci nie wiaza sie z zadnym jedzeniem. Czy nudnosci bez zadnego bolu -moze sie wiazac z czyms powaznym?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane nudności mogą mieć wiele przyczyn, w tym najbardziej prawdopodobne są oczywiście schorzenia górnego odcinka przewodu pokarmowego (czy miała Pani gastroskopię?). Jeśli jednak przyczyny somatyczne zostały wykluczone warto się zastanowić na psychogennym pochodzeniem objawów.