Ciągłe przeziębienia, ból różnych części ciała i powiększony węzeł podżuchwowy
Mam 39lat,moje wyniki:morfol. i rozmaz,crp,ob,w normie,hiv-,ginek,usg piersi,tk brzucha,rtg klatki piers.ok. IgG bolerioza + tzn że była,4lata temu miałam rumień pokleszczu.Od tamtego czasu b,żle się czuje, ciągle się zaziębiam,górne drogi oddech.4razy miała grypę,boli mnie wszystko okresowo,głowa,stawy,mięśnie,kości.2 miesiące temu pojawiły mi się zjady,i powiększyły się węzły podżuchwowe, dotykowo bolały,jeden pozostał powiększony,znów jestem zaziębiona.co mi jest,gdzie szukac pomocy

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji warto rozszerzyć diagnostykę w kierunku boreliozy. Proszę udać się na wizytę do lekarza chorób zakaźnych, który wdroży odpowiednie postępowanie.