Chronicznie powiększony węzeł chłonny podżuchwowy
Witam, chciałbym spytać czego objawem może być chronicznie powiększony węzeł chłonny podżuchwowy. Morfologia w normie, zęby bez stanów zapalnych gardło czerwone, częste łapanie infekcji (pytanie co z czego wynika; gardło z węzła czy odwrotnie). Od lekarzy dostaje wymijające odpowiedzi i kolejne skierowania na USG na których widać jedynie, że węzeł jest powiększony.

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
A może ciągle Pan go bada/dotyka i powiększył się odczynowo? albo jest to zwłókniały węzeł, który pozostał po przebytej infekcji.
Pozdrawiam