Ciągłe ruszanie szczęką podobne do przeżuwania u 4-miesięcznego dziecka
witam serdecznie ma takie pytanai eco to moze byc jak 4miesieczne dziecko ma odrucha taki jak by ciagle zulo gume w buzi doda ze nie sa to afty bo ich nie ma? pozdrawiam karolina m

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Fakty o zdrowiu - Oburęczne dzieci bardziej nadpobudliwe?
Witam. Najprawdopodobniej jest to odruch powstały w wyniku ssania pokarmu. Być może dziecko ma duży apetyt i w ten sposób demonstruje uczucie głodu.