Ciągłe zawroty głowy - co jest przyczyną?

Witam, mam 27 lat i od zeszłego tygodnia mam zawroty głowy, ale dzieje się to tylko przy kładzeniu się czy wstawaniu i także jeśli chce się  przekręcić z boku na bok te zawroty sa tak silne ze az musze się podnieść i wtedy przechodzi dodam też, że bola mnie oczy czuje jak by były zmęczona i jakbym była nie wyspana ale tak nie jest często mi łzawią i widzę jak przez mgłę. W zeszłym roku miałam takie zawroty i byłam u neurologa ale on stwierdziła że to ciśnienie bo wtedy leciałam samolotem i przepisała mi tabletki i po 3 dniach ustąpiło a teraz nie wiem od czego te zawroty i biorę te tabletki juz od tyg. i dalej nic. Proszę o pomoc

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Wskazana jest konsultacja laryngologiczna. Opisane objawy wskazują bowiem z dużym prawdopodobieństwem na zaburzenia błędnikowe. W wypadku nie potwierdzenia tych przypuszczeń wskazane konsultacje neurologiczna i okulistyczna.
Pozdrawiam