Ciągłe zmęczenie, nalot na języku, biegunki, ucisk w klatce i pieczenie przy oddawaniu moczu

ciagłe zmęczenie,lekki biały nalot po obu stronach jezyka,czerwony pod spodem.robiłem wymaz z gardla-enterobacter cloacae, brałem antybiotyk, powtórzyłem wymaz pare razy nic nie wyszło,a dolegliwości zostały,czasem biegunki,ucisk w klatce po prawej stronie,zwłaszcza jak leże na płask musze sie przekręcić na bok,pieczenie przy sikaniu i przy stolcu, jednak bakteria nie pojawia sie na badaniach,na ostatniej morfologii wskaźnik EO wyszedl 0,05 poniżej normy.co to może być i do jakiego lekarza iść?

Kandydoza przewodu pokarmowego - najprawdopodobniej. Skutkuje to stanem zapalnym wszystkich błon śluzowych i jamy ustnej i dróg moczowych.
Proponuję wykonać bilans immunologiczno zapalny jelit, można wtedy będzie dobrać odpowiednie terapeutyczne probiotyki i pozbyć się przyczyny problemu. Specjalistyczna diagnostyka jest możliwa do wykonania po uprzedniej konsultacji osobistej bądź telefonicznej celem ustalenia dokładnego zakresu niezbędnych badań. Kontakt telefoniczny: Preveneo Ośrodek Medycyny Zdrowia 731-999-150. (Diagnostyka: Katowice, Warszawa) ​​