Nawracające grzybice układu pokarmowego u 22-miesięcznego chłopca

Witam, jestem mamą 22 miesięcznego chłopca. Synek jest ruchliwy i pełen energii. Ma AZS oraz alergię na mleko, jaja.W ubiegłym roku syn leczony był metronidazolem z powodu lambii. Ma ciągłe, nawracające grzybice układu pokarmowego (po przeliczeniu Nystatyną). Dodatkowo syn, dotychczas z ogromnym apetytem przestał jeść (afty na języku), za to dużo pije. Spożywa tylko chrupki kukurydziane plynna kaszkę gryczaną i batoniki owocowe -nic innego nie chce nawet gdy jest głodny. Co robić?

Proponuję wykonać bilans immunologiczno-zapalny jelitowy, można wtedy będzie dobrać odpowiednie terapeutyczne probiotyki i pozbyć się przyczyny problemu. Specjalistyczna diagnostyka jest możliwa do wykonania po uprzedniej konsultacji osobistej bądź telefonicznej celem ustalenia dokładnego zakresu niezbędnych badań. Kontakt telefoniczny: Preveneo Ośrodek Medycyny Zdrowia 731-999-150. (Diagnostyka: Katowice, Warszawa) ​