Problemy z układem pokarmowym

Od jakiegos czasu mam problemy ukladem pokarmowym po zjedzeniu czgokolwiek boli mnei brzuch mam wzdęcia bardzo nieprzyjemne do tego mam problemy z wyprózniaaniem sie. sprobowalam tabletek travisto ale mam wrazenie ze jest gorzej. Co sie moze dziac i jak temu zaradzic?

Przyczyną takich dolegliwości jest najprawdopodobniej zaburzenie flory jelitowej lub stan zapalny błony śluzowej jelit który daje początek nietolerancjom pokarmowym, aby zapobiec rozwojowi takich reakcji trzeba włączyć odpowiedni probiotyk, który poprawi stan śluzówki i wyeliminuje dolegliwości (np. Lactibiane).​ Należy też rozważyć nadmierne namnażanie grzybów. Wtedy rozwiązaniem jest terapia probiotykowa o działaniu silnie przeciwgrzybiczym.​​ Jeżeli dolegliwości są dokuczliwe nie wolno lekceważyć problemu, jego skutki ciągnąć się będą latami. Można wykonać specjalistyczny panel immunozapalny jelitowy pozwala zdiagnozować dokładnie stan zapalny oraz dostosować indywidualną terapię do sytuacji klinicznej.​ Zapraszam do konsultacji: 731999150.