Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kłucie wątroby, częste wypróżnienia, wzdęcia i gazy a podwyższone próby wątrobowe

Witam! jakis czas temu miałem podwyższone alt i aspat. hbc ok,jestem zdrowy. pojawiają się co jakiś czas delikatne kłócia wątroby... częste wypróżnianie szczególnie po posiłku... uczucie wzdęcia i gazy. co to może być? na usg delikatnie powiększona watroba reszta organów ok. pozdrawiam m,22lata
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Chusta lekarska - opatrunek oka

Chusta lekarska może zostać użyta do wykonywania opatrunków. Ekspert - lek. Łukasz Dubielecki wyjaśnia, jak opatrzyć oko za pomocy trójkątnej chusty.

Jeżeli dolegliwości są dokuczliwe i wieloletnie nie wolno lekceważyć problemu, jego skutki ciągnąć się będą latami. Można wykonać specjalistyczny panel immunozaplany jelit, który pozwoli zdiagnozować dokładnie stan zapalny oraz dostosować indywidualną terapię do sytuacji klinicznej. Ważne jest czy bardziej problem wiąże się z zapaleniem, czy złą florą jelitową powodującą rodzaj infekcji, czy z namnażaniem grzybów w jelitach. To bardzo ważne żeby postawić właściwą diagnozę a nie działać w ciemno - inaczej terapia nigdy nie będzie skuteczna. Zapraszam do konsultacji: 731999150

0

Wymaga Pan wielu dodatkowych badań krwi, a przede wszystkim rozmowy z lekarzem gastroenterologiem aby ustalić w jaki sposób można Panu pomóc.
Moge tylko powiedzieć, że podwyższone aktywności AsAT i AlAT zawsze powinny skłaniać do poszukiwania przyczyny tego stanu.

Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej oraz gastroenterologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy