Ciągłe zmęczenie, niska temperatura a zaburzenia hormonalne

dzień dobry, od lat mam zaburzenia hormonalne (tsh, prl, progesteron itp) oraz pcos. czy objawy takie jak ciągłe zmęczenie i jest mi bardzo zimno, niska temperatura, rozdrażnienie, ból kości taki jak przy anginie, przetłuszczenie włosów z jakimś piaskowym łupieżem i trądzik, stłuszczenie wątroby i zapalenie żołądka,ogólna niechęć do niczego są powiązane z zaburzeniami hormonów? byłam w szpitalu na endokrynologii ale nikt nie zapytał jak się czuję, objawy. było to tylko odklepanie badań

Piotr Pilarski

Tak, takie objawy mogą towarzyszyć zaburzeniom hormonalnym.

Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię się wypowiedzieć na ile Pani objawy związane są z zaburzeniami hormonalnymi bez możliwości oceny badań. Na pewno zaburzenia hormonalne mogą dawać objawy jakie Pani opisuje.