Ciągłe zmęczenie, brak chęci do czegokolwiek, ból głowy, nieśmiałość i niska samoocena a wysoki poziom prolaktyny i PCOS

Jestem ciągle zmęczona, niezadowolona, nie mam sił ani chęci żeby robić cokolwiek,spotykać się z ludźmi,nic mnie nie śmieszy.Czuję się wiecznie zmęczona,od 1.5roku boli mnie głowa(rezonans mam w lutym).Czuję,że nikt mnie nie lubi,nigdy nie mam nic do powiedzenia,przy innych czuję się jak ZERO,nie mam pewności siebie,jestem nieśmiała,nie mam ochoty ładnie się ubierać i podkreślaćJestem beznadziejna.Kiedyś byłam wesoła,żywa,dusza towarzystwa,fajna laska.Mam 20lat, za wysokie PRL,także PCOS. POMOCY

Dzień dobry,

Istotne w Pani przypadku jest znalezienie przyczyny za wysokich stężeń PRL, które mogą powodować niektóre z dolegliwości przez Panią napisanych (bóle głowy, drażliwość, zmęczenie).
Jednak poza tym, warto również skorzystać z pomocy psychologa / psychoterapeuty w celu leczenia objawów o podłożu psychicznym (np.: w PZP).