Bezsilność, fobia społeczna i niska samoocena

Witam, czuję, że jest ze mną coraz gorzej.Jak byłam nastolatką, byłam wzorem cierpliwości, asertywności i silnej woli.Teraz jest odwrotnie. Czuję się bezsilna, nie jestem w stanie walczyć o swoje bo i tak przegrywam.Zawsze byłam najlepsza w dziedzinach którymi się zajmuję, teraz jestem najgorsza.Nienawidzę ludzi dookoła, unikam towarzystwa, ludzie wywołują u mnie agresję. Choćbym miała rację, przegrywam w dyskusjach.Dodam że zalecony trening autogenny doprowadza mnie do szału.Proszę o radę. Ola

Witam Pani Olu ;-)

Ja uważam, że przydałby się dla Pani porządny psychoterapeuta, który Panią zrozumie i dobierze system pracy tak aby działał korzystnie. Jest Pani bardzo młoda i szkoda aby zatracić się w tym problemie.

Zapraszam do korespondencji. Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania i spróbuję pomóc rozwiązać problem.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu