Fobia społeczna i niska samoocena u 20-latka

Mam 20l i mam problem z otworzeniem/przelamaniem się w stosunku do ludzi oraz samym sobą..cwicze taniec Breakdance i nie idzie mi za dobrze,lecz to jest jedyna rzecz która w tym momencie trzema mnie przy zyciu..nie wiem skąd mam brac motywacje ..po słabym treningu nie mam siły cwiczyc dalej...popadam w tzw"doła"...co zrobic zeby miec motywacje i robic to dalej mimo tego,że ktoś mówi ze nie dam rady !!!

Witam serdecznie,
Bardzo dobrze, że masz pasję, coś co daje Ci chęć do życia - nie rezygnuj z tego, mimo trudnych momentów. Moim zdaniem powinieneś popracować nad poczuciem własnej wartości - wtedy będziesz umiał konstruktywnie radzić sobie z krytyką innych, łatwiej będzie Ci znosić ewentualne niepowodzenia i porażki. Przydatne wskazówki znajdziesz pod linkiem: http://portal.abczdrowie.pl/jak-podniesc-poczucie-wlasnej-wartosci
Pozdrawiam

Nie warto dalej cierpieć, Proponuję zdecydować się konsultację psychologiczną i podjąć zalecone dalsze postępowanie.

Witam,

w życiu każdego z nas niezwykle ważne jest posiadanie celu, który chce się osiągnąć. Nie każdy ma niestety do wszystkiego wrodzone predyspozycje. Jednak pod wpływem ciężkich i systematycznych treningów można bardzo wiele wypracować. Być może Pana problemy wynikają z niewystarczającego zgłębienia wiedzy w tej dziedzinie. Warto jest przeczytać wiele książek na temat diet i zwyczajów tancerzy oraz zmienić pod tym kontem swój styl życia, a nie opierać się wyłącznie na treningach. Myślę, że po przeczytaniu publikacji dotyczących biografii sławnych tancerzy, zobaczy Pan, że oni też mieli na swej drodze niejeden kryzys i problem.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk