Ciągłe zmęczenie przy zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego

witam.czy przy zmianach zwyrodnieniowych kregosłupa szyjnego i lędzwiowego moge czuć się ciągle zmęczony.Odczuwam również udeżenia gorąca a ciśnienie skacze mi od103/70 do 128/80.miewam również zawroty głowy.Badanie ekg ok tomografia głowy też ok.Rm kregoslupa:zwęzone nieco zachyłki boczne w odc.c3 c7.zniesiona lordoza szyjna,zmiany zwyrodnieniowe w stawach m.zwężające nieco otwory m.Dodatkowo mam dysplazję stawów biodrowych.

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że zwyrodnienia kręgosłupa powodują opisane przez Pana objawy, jednak są to objawy mało charakterystyczne, które mogą występować w wielu schorzeniach, dlatego bez przeprowadzenia badania trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi.