Ciągłe zmęczenie przy zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego
witam.czy przy zmianach zwyrodnieniowych kregosłupa szyjnego i lędzwiowego moge czuć się ciągle zmęczony.Odczuwam również udeżenia gorąca a ciśnienie skacze mi od103/70 do 128/80.miewam również zawroty głowy.Badanie ekg ok tomografia głowy też ok.Rm kregoslupa:zwęzone nieco zachyłki boczne w odc.c3 c7.zniesiona lordoza szyjna,zmiany zwyrodnieniowe w stawach m.zwężające nieco otwory m.Dodatkowo mam dysplazję stawów biodrowych.

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Możliwe, że zwyrodnienia kręgosłupa powodują opisane przez Pana objawy, jednak są to objawy mało charakterystyczne, które mogą występować w wielu schorzeniach, dlatego bez przeprowadzenia badania trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi.