Ciągły ból głowy i karku oraz pulsowanie w skroniach

Witam . Mam straszny problem boli mnie głowa od kilku lat , jestem wysyłana od jednego lekarza do drugiego aktualnie miałam robione tk zatok wszystko wyszło ok byłam też u neurologa dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny niestety termin dopiero na grudzień od wczoraj rana cały czas boli mnie głowa, kark i pulsuje mi w skroniach tak jakby nerwy się poruszały . Nie wiem co mam w takim przypadku zrobić jest coraz gorzej źle się cały czas czuje jestem zmęczona gdzie szukać pomocy ?

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, mogą mieć charakter psychosomatyczny i powstawać na tle emocjonalnym. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia, a nie leki. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). Szczególnie polecam panią Alicję Heydę:
http://www.psycholog.gliwice.pl/
Zachęcam Panią również do zapoznania się z podejściem Metasystemowym. Więcej informacji i adresy gabinetów w pani okolicach znajdzie Pani na stronie: www.pocieszka.pl

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej