Ciągnący ból pod kolanem, bóle podbrzusza, krwawienie i ból w okolicy obojczyka a zażywanie leku Letrox

witam, od ponad 2 tygodni zażywam Letrox i pojawił się u mnie na prawej nodze ciągnący ból pod kolanem ( cały czas nawet w nocy - dodam że mam żylaki - 2 małe żyłki widać), a także bóle podbrzusza i dosyć obfite krwawienie, ból w okolicy obojczyka. Czy może to być spowodowane tym lekiem ? Jak się tego pozbyć? Dodam, że lekarz który przepisał mi lek nie robił mi usg tarczycy,sugerował się tylko wynikami tsh

Taka substytucja hormonalna (nie podała Pani dawki leku) nie powinna wywołać takich dolegliwości ubocznych. Raczej to jakieś dolegliwości niezależne od stosowanego leku, dlatego radziłbym z tymi problemami bezpośrednio skonsultować się z lekarzem rodzinnym.