Ciągnący ból w obrębie mięśnia obszernego bocznego uda

Witam Około 6 miesięcy temu bolał mnie staw kolanowy prawy od strony kości strzałkowej i był on lekko siny, lecz nie spuchnięty, ból nasilał się przy zakładaniu nogi na noge. Po kilku tygodniach ból ustał przy tej czynnosci, jednak kucając objawia się inny ciągnący ból w obrębie mięśnia obszernego bocznego uda i mięsni grupy tylnej podudzia, ból kończy się w obrebie stawu kolanowego. Nie odczuwam bólu podczas przysiadów, biegania, jeżdżenia na rowerze, nie wyczuwam narośli kostnych. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.