Ból z tyłu uda po serii ćwiczeń a możliwość uszkodzenia ścięgna

Witam. Po seri przysiadów i kilku jeszcze cwiczeniach na mięśnie czworoglowe i dwuglowe ud nie odczuwałam wyraźnego bólu. następnego dnia pojawił się u mnie ból po zewnętrznej stronie w okolicach stawu kolanowego z tylu uda. Ból ustępuje w momencie całkowitego wyprostu nogi a nasila sie przy lekkim juz uginaniu. Czy moze to swiadczyc o jakims powaznym uszkodzeniu np sciegna?

Witam,

Opisywane objawy mogą świadczyć o przeciążeniu struktur miękkich lub innych przypadłościach. Proponuję wykonać USG stawu kolanowego oraz udać się do fizjoterapeuty w swoim mieście aby po badaniu mógł coś więcej powiedzieć.