Ciągnący ból w podbrzuszu i brązowa wydzielina a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. mam pytanie. Wydaje mi się że jestem w ciąży wczoraj w pracy poczółam silny i ciągnący ból w podbrzuszu, jajniki też mnie chwilami zakłują. Gdy poszłam do łazienki zobaczyłam na wkladce brązową aż ciemną wydzielinę wieczorem już jej nie było tylko jasnoróżowa. Mam dalej takie jakby bólgotanie w podbrzuszu i kłucie raz prawego raz lewego jajnika. Czy może to świadczyć jednak że jestem w ciąży?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie napisała Pani nic o swoim cyklu (kiedy ostatnia miesiączka), anie kiedy odbył się stosunek? Objawy mogą być spowodowane nadchodzącą miesiączką, ciąży także nie da się wykluczyć.
Pozdrawiam