Ciągnięcie w dole brzucha a możliwość ciąży

Dzień dobry. Mam cykle miesiaczkowe średnio 30-39 dni, poprzednio miałam 29 , współżyje seksualnie z partnerem regularnie, spuszcza się do końca za każdym razem, okres trwa u mnie przeważnie 6-8 dni, czuje ciagniecie w dole brzucha, czy mogę być w ciąży?

Piotr Pilarski

Istnieje taka możliwość. Sugeruję wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.