Stosunek w 5. dniu cyklu a możliwość ciąży

Witam, zastanawiam się, czy jest duże ryzko w zajście w ciąże, jeżeli odbyłam stosunek z partnerem w 5 dniu cyklu i to dwa razy do końca bez zabezpieczenia. Moje cykle są 28-30 dniowe. Jeszcze z miesiąc temu miałam torbiel, która mi się wchłonęła oraz mam zaburzenia hormonalne.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyła Pani bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego po około 14 dniach od stosunku.