Ciąża bez wytrysku: czy jest to możliwe?

Było tak: najpierw zabawialiśmy się rękoma. Doszło do mojego wytrysku, wszystka sperma została usunięta i wyrzucona, a ja się umyłem, go również. Po około godzinie od tamtego orgazmu, robiliśmy to przez ok. 3 min. bez prezerwatywy. Ja nie doszedłem, ona też nie. Jaka jest szansa, by zaszła w ciążę, jeśli wg. internetowego kalkulatora ma dni płodne, a mianowicie, ma 12 dzień cyklu miesiączkowego? Kiedy może sprawdzić czy jest w ciąży testem ciążowym, by mieć 100% pewność?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Drogi Użytkowniku!

W trakcie pettingu oraz podczas stosunku przerywanego może dojść do zapłodnienia, wówczas gdy nasienie zostanie przeniesione na rękach, a kobieta jest w trakcie dni płodnycha, w płynie preejakulacyjnym znajdują się plemniki. Długość przeżycia plemników jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH.

Proponuję poczekać do terminu miesiączki i wykonać test ciążowy z krwi lub moczu. Nawet jeśli doszło do zapłodnienia, zarodek może się nie zagnieździć, a nawet jeśli się zagnieździ, to w terminie miesiączki może dojść do poronienia.

http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy-0

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl